fbpx

O nas

Od 2000 roku prowadzimy serwis motocyklowy. Pasja i chęć zdobywania wiedzy to cechy którymi staraliśmy się kierować tak aby móc zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Przez te lata poszerzyliśmy swoją ofertę na tyle, aby móc zbudować markę której można zaufać i powierzyć każdy sprzęt, zaczynając od pięknego, lśniącego choppera poprzez wyczynowe quady i crossy, a kończąc na skuterach.

W 2013 roku rozpoczęliśmy całkiem nowy etap w historii naszej firmy, zmieniając siedzibę i znacznie poszerzając zakres działania. Nowy budynek przy ulicy Koszalińskiej pozwolił nam na przekształcenie serwisu motocyklowego w pełnowymiarowy serwis samochodowo-motocyklowy. Posiadamy stanowiska wyposażone w podnośniki samochodowe do 3 ton i stanowiska z podnośnikami motocyklowymi, poza tym w pełni wyposażoną wulkanizację przystosowaną do opon samochodowych i motocyklowych. Nasz sklep powiększył nie tylko powierzchnię, ale również asortyment. W ofercie mamy odzież motocyklową, akcesoria, oleje i wszystkie materiały potrzebne do eksploatacji i serwisu samochodów, motocykli, quadów, skuterów i sprzętu wodnego.

 

Od 2016 roku zajmujemy się sprzedażą pojazdów sprowadzonych z USA i Europy. Poszerzyliśmy ofertę o usługi transportowe, wynajem pojazdów użytkowych, przyczep.

W naszym nowym salonie motocyklowym oferujemy nowe i używane motocykle, quady i skutery. Sprowadzamy pojazdy na indywidualne zamówienia. Mamy dogodne systemy ratalne. Program – naprawy bezgotówkowe. Przygotowania pojazdów do snu zimowego. Pozostawiony u nas pojazd jest zawsze doskonale zabezpieczony. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową części nowych, używanych, skup, sprzedaż, zamiana. Dołącz do nas już dziś w każdej chwili służymy profesjonalną radą. Każdy z naszych stałych klientów może zawsze liczyć na pomoc, transport i wsparcie z naszej strony.

Do zobaczenia na szlaku!
Pozdrawiam KUCYK

Motocykle-Kucyk
Przemysław Kuczyński
ul. Koszalińska 52
76-100 Sławno
(+48) 505 189 600
moto-kucyk@wp.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 8:00 - 14:00

Godziny otwarcia OSKP:

Pn - Pt: 7:00 - 20:00
Sob: 8:00 - 16:00

Facebook